Vaadake meie tootespetsialisti selgitust Omni Pro universaaltööriista tööpõhimõtte kohta.
VAATA VIDEOT
ÜKS SÜSTEEM, 100+ KASUTUSVÕIMALUST
  • Üks süsteem, 3 korpust, 7 pead, 100+ kasutusvõimalust
  • Üks süsteem, 3 korpust, 7 pead, 100+ kasutusvõimalust
  • Maksimaalne tööviljakus ka kõige raskemates tingimustes.
7 PEAD
UNIVERSAALFREES
LÖÖKKRUVIKEERAJA

Kohustuslik tööriist igale kutselisele meistrimehele. Max jõumoment 62 N tagab suure võimsuse ning samal ajal on tagatud ühilduvus nii 12 V kui ka 18 V mootoriosaga. Tööriist on lihtsalt käsitsetav ja võimaldab teha kitsastes tingimustes suuri töid.

TIKKSAEPEA

Tikksae kiirus on 2600 k/min ning see võimaldab kiiret ja tõhusat lõikamist. Sisseehitatud puhuriava hoiab lõikejoone nähtaval ja seadmel on ka mugav lukustusmehhanism.

UNIVERSAALPEA

Sobib siseviimistlejatele, kipsplaadi paigaldajatele, maalritele, plaatijatele ja santehnikutele. Seadmega saab lihvida, raapida, krohvi eemaldada ning puitu, kipsplaati ja metalli lõigata. Selle universaaladapter ühildub kõikide universaaltööriista tarvikutega.

NARRE

Sobib automehaanikutele, seadmete ja ventilatsioonisüsteemide paigaldajatele ning kõigile töömeestele, kes peavad masinaosi kinnitama või monteerima. Tänu suurele jõumomendile ei ole vaja teha mutrite ja poltide kinnitamisel suuri kangutusliigutusi.

NURKTRELLIPEA

Nurktrellipea aitab lahendada kitsastes tingimustes puurimisel ja kruvide keeramisel sageli esinevaid probleeme. Mootoril on reguleeritav kiirus kuni 55 p/min ja jõumoment 12 Nm ning 3/8-tolline ühe hülsiga padrun hoiab otsakuid ohutult kinni.

PIIKSAEPEA

Selle profikvaliteediga sae käigupikkus on 12,7 mm ning see ühildub nii 12 V kui ka 18 V mootoriosaga. Lisaks on sellel Fixtec-süsteemiga tööriistavabalt kinnitatav saeleht ja täismetallist käigukast.

Tootevariantide võrdlus